Katowice Silesia Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się

UDERZ W MIX!

Fabryka Formy Katowice Silesia

Klub w Silesia City Center w Katowicach to nowoczesne i komfortowe miejsce do ćwiczeń w niewielkiej odległości od centrum miasta (z bezpłatnym parkingiem). Dla naszych gości mamy przestrzeń liczącą ok. 2000 mkw. z imponującą salą fitness, antresolą, salą rowerową, kilkoma strefami treningowymi oraz sauną. Zapraszamy!

Kontakt dla posiadaczy karnetów Calypso: dok@fit-and-more.pl

Jak dobrze być studentem!
Spotkanie WprowadzająceSkorzystaj z pomocy trenera

Aktualności

Godziny otwarcia

Katowice Silesia
ul. Chorzowska 111
40-101 Katowice
Pon. - Pt. 06:00 - 23:00
Sob. - Niedz. 08:00 - 21:00
Jak dojechać
Menadżer klubu – Klaudia  Wójcik
k.wojcik@fitness.benefitsystems.pl
Menadżer fitness – Izabela Galata - Żabówka
i.galata-zabowka@fitness.benefitsystems.pl

Honorujemy

Jeżeli masz kartę partnerską możesz korzystać z naszego klubu!

  • Multisport
  • MyLife
  • BeActive
  • active30

Nasi trenerzy

Kompetentna kadra ekspertów, którzy pomogą Ci osiągnąć cel.

Najbliższe zajęcia w klubie

Do dyspozycji klubowiczów

O klubie

Nowoczesny klub o łącznej powierzchni prawie 2000 mkw. w popularnym centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. To świetne miejsce na trening z możliwością zrobienia zakupów i skorzystania z wielu usług. Ogromną zaletą jest lokalizacja – w dzielnicy Dąb, blisko centrum Katowic, dzięki czemu punkt jest dobrze skomunikowany z resztą miasta oraz aglomeracją. Kursuje tu wiele autobusów i cztery tramwaje, a kierowcy mogą parkować bez ograniczeń czasowych. Na naszych gości czeka duża i komfortowa przestrzeń treningowa z antresolą oraz tarasem galerii udostępnianym w okresie wiosenno-letnim. Zajęcia grupowe są prowadzone w bardzo dużej sali fitness oraz w mniejszej sali rowerowej. W klubie znajduje się również strefa do treningu funkcjonalnego, część siłowa z wolnymi ciężarami i maszynami oraz strefa kardio. A po intensywnym treningu ulgę przyniesie chwila odpoczynku w suchej saunie.

Lokalizacja

Klub w popularnej galerii SCC niedaleko od centrum miasta, bezpłatny parking bez ograniczeń czasowych, duża powierzchnia klubu - komfort trenowania, bardzo duża sala główna fitness, taras galerii udostępniany do zajęć np. jogi w okresie wiosenno-letnim