Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Wzmacniające
Zajęcia Pośladki i Brzuch to przede wszystkim wyselekcjonowane ćwiczenia, które skupiają się na biodrach, pośladkach i brzuchu. Dolne partie ciała w wielu przypadkach są problematyczne, a ten trening pozwala rozwiązać wszelkie trudności. Pierwsza część to krótka rozgrzewka, po niej następuje przejście do części głównej, czyli ćwiczeń, które wzmacniają dolne partie. Zajęcia kończą się rozciąganiem całego ciała przy spokojnej muzyce. Oprócz poprawy zdrowia, zmianie na lepsze ulegnie także Twoje samopoczucie.
Zapraszamy na zajęcia Pośladki i Brzuch w klubie Fabryka Formy Rybnik Energia.
13 MajaPoniedziałek | 14 MajaWtorek | 15 MajaŚroda | 16 MajaCzwartek | 17 MajaPiątek | 18 MajaSobota | 19 MajaNiedziela | 20 MajaPoniedziałek | 21 MajaWtorek | 22 MajaŚroda | 23 MajaCzwartek | 24 MajaPiątek | 25 MajaSobota | 26 MajaNiedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rybnik Obwiednia Południowa 3 44-200 Rybnik Lokalizacja | 09:00 - 09:55Mateusz Musiolik | 18:00 - 18:55Mateusz Musiolik
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Mateusz Musiolik
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Mateusz Musiolik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
3 Stawy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 60 40-028 Katowice Lokalizacja | 08:30 - 09:25Barbara Kornafel 18:00 - 18:55Oliwia Dawid
Brak miejsc
| 20:00 - 20:55Oliwia Klich
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Barbara Kornafel
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Agora pl. Tadeusza Kościuszki 1 41-902 Bytom Lokalizacja | 17:00 - 17:55Natalia Borowiecka
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Natalia Borowiecka
Brak miejsc
| ||||||||||||
Bolesława Prusa ul. Prusa 53 41-219 Sosnowiec Lokalizacja | 18:00 - 18:55Katarzyna Gandor
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Ff Team
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Oliwia Dawid
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galena ul. Grunwaldzka 59 43-600 Jaworzno Lokalizacja | 17:00 - 17:55Gabriela Babula | 20:00 - 20:55Anna Banasik
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Anna Banasik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Amber ul. Górnośląska 82 62-800 Kalisz Lokalizacja | 18:00 - 18:55Maja Ignaszak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Maja Ignaszak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Dorota Fałczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Gemini Park ul. Towarowa 2c 43-100 Tychy Lokalizacja | 17:00 - 17:55Agnieszka Czekalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Monika Kątny
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Agnieszka Czekalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Monika Kątny
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Kinepolis ul. B. Krzywoustego 72 61-302 Poznań Lokalizacja | 09:00 - 09:55Helena Hasińska | 09:00 - 09:55Helena Hasińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Libero ul. Kościuszki 229 40-600 Katowice Lokalizacja | 19:00 - 19:55Weronika Ławniczak
Brak miejsc
| 19:00 - 19:55Marta Molik
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Monika Kątny
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Ff Team
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Marta Molik
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Milena Jerzycka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Posnania ul. Pleszewska 1 61-136 Poznań Lokalizacja | 19:00 - 19:55Agata Okołotowicz
Brak miejsc
| 19:00 - 19:55Agata Okołotowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Suchy Las ul. Obornicka 85 62-002 Suchy Las Lokalizacja | 19:00 - 19:55Gabriela Jańczura
Brak miejsc
| 08:00 - 08:55Tamara Zbiegień | 18:00 - 18:55Tamara Zbiegień
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Filip Styrcz
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Tamara Zbiegień
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Dawid Dąbrowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Supersam ul. Piotra Skargi 6 40-091 Katowice Lokalizacja | 18:00 - 18:55Barbara Kaszta
Rejestracja nie jest wymagana
| 18:00 - 18:55Barbara Kaszta
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||||
Tychy Stadion Edukacji 7 43-100 Tychy Lokalizacja | 18:30 - 19:25Monika Rakocz
Brak miejsc
| 08:30 - 09:25Michał Ryguła | 17:30 - 18:25Anna Boduszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Wioletta Nocuń
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Paulina Matczak
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Michał Ryguła
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Anna Boduszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Wioletta Nocuń
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Wodzisław Śląski ul. 26 marca 96 44-300 Wodzisław Śląski Lokalizacja | 17:00 - 17:55Weronika Leśny
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Agata Dziendziel
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Weronika Leśny
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Agata Dziendziel
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Zabrze Wolności 273 41-800 Zabrze Lokalizacja | 17:00 - 17:55Katarzyna Piekarz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Katarzyna Piekarz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zjednoczonej Europy Al. Zjednoczonej Europy 39 44-240 Żory Lokalizacja | 19:00 - 19:55Sonia Pietraszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Sonia Pietraszek
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej