Zielona Góra – Alpha Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało
  • #ZdrowePłuca
  • #ZdroweSerce

Les Mills

Les Mills BODYPUMP®

BODYPUMP® to bardzo intensywny trening, który opiera się przede wszystkim na ćwiczeniach z wykorzystaniem specjalnych sztang. Będziesz pracował nad wzmocnieniem najważniejszych partii mięśniowych całego ciała. Każdy uczestnik może dostosować ciężar do własnych możliwości. Wykonuje się dużą liczbę powtórzeń. Cały trening to standaryzowana choreografia, co sprawia, że można wykonywać go na całym świecie w ten sam sposób. Aktywność fizyczna wpłynie także pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Zapraszamy na zajęcia Les Mills BODYPUMP® w klubie Fabryka Formy - Zielona Góra Alpha.

Dla kogo
dla trenujących regularnie / dla kobiet / dla mężczyzn
Czas trwania
30 - 55 min
Intensywność
wysoka
Cel zajęć
Redukcja tkanki tłuszczowej, Modelowanie sylwetki, Silne mięśnie
Efekty
Sprawność fizyczna, Sylwetka damska, Sylwetka Męska,Zdrowie i odporność, Płaski brzuch, Zgrabne pośladki,

Dostępność zajęć

23 KwietniaWtorek24 KwietniaŚroda25 KwietniaCzwartek26 KwietniaPiątek27 KwietniaSobota28 KwietniaNiedziela29 KwietniaPoniedziałek30 KwietniaWtorek01 MajaŚroda02 MajaCzwartek03 MajaPiątek04 MajaSobota05 MajaNiedziela06 MajaPoniedziałek
Alpha
ul. Wrocławska 17b
65-427 Zielona Góra
Lokalizacja
19:00 - 19:55Agnieszka Gąsiewska Zg
17:00 - 17:55Marta Szatarska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Agnieszka Gąsiewska Zg
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Agnieszka Gąsiewska Zg
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Marta Szatarska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marta Szatarska
Za wcześnie by zarezerwować
3 Stawy
ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 60
40-028 Katowice
Lokalizacja
17:00 - 17:55Milena Jerzycka
Brak miejsc
18:00 - 18:55Jan Mrówka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Jan Mrówka
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Milena Jerzycka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Jan Mrówka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Jan Mrówka
Za wcześnie by zarezerwować
A2
ul. Głogowska 440, 442
60-004 Poznań
Lokalizacja
18:15 - 19:10Joanna Milewska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Joanna Milewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Joanna Milewska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Joanna Milewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Joanna Milewska
Za wcześnie by zarezerwować
Bałtyk
ul. Franklina Roosevelta 22
60-829 Poznań
Lokalizacja
18:00 - 18:55Anna Kolińska
Brak miejsc
09:00 - 09:55Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Oliwia Guilherme
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Anna Kolińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Natalia Babińska
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Oliwia Guilherme
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Anna Kolińska
Za wcześnie by zarezerwować
Bolesława Prusa
ul. Prusa 53
41-219 Sosnowiec
Lokalizacja
18:00 - 18:55Magdalena Berger
09:00 - 09:55Jan Mrówka
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Berger
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Tomasz Sikora
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
Bytom Square
ul. Wrocławska 32/34
41-902 Bytom
Lokalizacja
17:00 - 17:55Weronika Eksterowicz
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55Tomasz Sikora
Brak miejsc
09:00 - 09:55Weronika Eksterowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Weronika Eksterowicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Weronika Eksterowicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Weronika Eksterowicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Weronika Eksterowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Tomasz Sikora
Za wcześnie by zarezerwować
Felicity
Al. Wincentego Witosa 32
20-315 Lublin
Lokalizacja
19:30 - 20:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
18:30 - 19:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Sylwia Bryła – Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Aldona Kraszewska-Wiczuk L
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Sylwia Bryła – Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
Galena
ul. Grunwaldzka 59
43-600 Jaworzno
Lokalizacja
18:00 - 18:55Gabriela Babula
Brak miejsc
08:30 - 09:25Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Milena Jerzycka
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Gabriela Babula
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Amber
ul. Górnośląska 82
62-800 Kalisz
Lokalizacja
18:00 - 18:55Dorota Fałczyńska
Brak miejsc
18:00 - 18:55Dorota Fałczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Aleksandra Stawerska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Dorota Fałczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Dorota Fałczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Aleksandra Stawerska
Za wcześnie by zarezerwować
Gemini Park
ul. Towarowa 2c
43-100 Tychy
Lokalizacja
19:00 - 19:55Maciej Bodzioch
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Maciej Bodzioch
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Maciej Bodzioch
Za wcześnie by zarezerwować
Gorzów NoVa Park
ul. Przemysłowa 2
66-400 Gorzów Wielkopolski
Lokalizacja
18:30 - 19:30Anna Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 11:00Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
Gorzów Panorama
ul. Górczyńska 23
66-400 Gorzów Wielkopolski
Lokalizacja
08:30 - 09:30Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 18:00Anna Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:30Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:30Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 11:00Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:30Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:30Anna Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
Green Point
ul. Hetmańska 91
61-514 Poznań
Lokalizacja
19:00 - 19:55Anna Kolińska
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Kinepolis
ul. B. Krzywoustego 72
61-302 Poznań
Lokalizacja
09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55Agnieszka Matuszewska
Brak miejsc
18:30 - 19:25Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Marta Michałowska
Za wcześnie by zarezerwować
Korty Arena
Reymonta 35
60-791 Poznań
Lokalizacja
20:00 - 20:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
08:30 - 09:25Agnieszka Kicińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Agnieszka Kicińska
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Katarzyna Wieczór
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Ff Crew
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Agnieszka Kicińska
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Katarzyna Wieczór
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Ff Crew
Za wcześnie by zarezerwować
Libero
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
Lokalizacja
18:00 - 18:55Agnieszka Bota
Brak miejsc
19:00 - 19:55Maciej Bodzioch
Brak miejsc
18:00 - 18:55Agnieszka Bota
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Maciej Bodzioch
Za wcześnie by zarezerwować
Posnania
ul. Pleszewska 1
61-136 Poznań
Lokalizacja
19:00 - 19:55Marta Michałowska
Termin rejestracji minął
09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
17:00 - 17:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
19:00 - 19:55Marta Michałowska
Za wcześnie by zarezerwować
Serbska
ul. Serbska 7
60-101 Poznań
Lokalizacja
17:00 - 17:55Dagmara Tritt
Brak miejsc
09:30 - 10:25Daria Sołtysik
Brak miejsc
08:30 - 09:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Dagmara Tritt
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Dagmara Tritt
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Dagmara Tritt
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Starówka
ul. B. Chrobrego 8
73-110 Stargard
Lokalizacja
19:00 - 19:55Agnieszka Żebrowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Agnieszka Żebrowska
Za wcześnie by zarezerwować
Suchy Las
ul. Obornicka 85
62-002 Suchy Las
Lokalizacja
18:00 - 18:55Ff Crew
Termin rejestracji minął
08:30 - 09:25Agnieszka Rosada
20:00 - 20:55Ff Crew
Brak miejsc
19:00 - 19:55Dagmara Tritt
Brak miejsc
09:30 - 10:30Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:30Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Marta Mikołajczak
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Ff Crew
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Dagmara Tritt
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:30Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Marta Mikołajczak
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Rosada
Za wcześnie by zarezerwować
Zjednoczonej Europy
Al. Zjednoczonej Europy 39
44-240 Żory
Lokalizacja
18:00 - 18:55Weronika Porada
19:00 - 19:55Weronika Porada
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Weronika Porada
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Weronika Porada
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Les Mills