Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Wzmacniające
Shape to świetny trening interwałowy, podczas którego pracują wszystkie mięśnie. W trakcie wykonywania specjalnie wyselekcjonowanych ćwiczeń używa się różnych przyrządów do treningu: stepy, piłki, hantle i wiele innych. Podczas treningu wykonuje się określone sekwencje ćwiczeń, które wykonuje się ze zmienną intensywnością. Wykonuje się bardzo intensywne ćwiczenia cardio, które przeplatane są równie intensywnymi ćwiczeniami siłowymi, których zadaniem jest wzmacnianie mięśni.
23 KwietniaWtorek | 24 KwietniaŚroda | 25 KwietniaCzwartek | 26 KwietniaPiątek | 27 KwietniaSobota | 28 KwietniaNiedziela | 29 KwietniaPoniedziałek | 30 KwietniaWtorek | 01 MajaŚroda | 02 MajaCzwartek | 03 MajaPiątek | 04 MajaSobota | 05 MajaNiedziela | 06 MajaPoniedziałek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A2 ul. Głogowska 440, 442 60-004 Poznań Lokalizacja | 18:15 - 19:10Weronika Kędzierska
Brak miejsc
| 09:30 - 10:25Paulina Galas-Błaszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Ewelina Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Łucja Nowicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Adrian Dziśkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Galas-Błaszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Ewelina Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Agora pl. Tadeusza Kościuszki 1 41-902 Bytom Lokalizacja | 08:30 - 09:25Anna Przedpełska
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Alicja Chrabańska-Czerwińska
Rejestracja nie jest wymagana
| 08:30 - 09:25Anna Przedpełska
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Alicja Chrabańska-Czerwińska
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||
Alpha ul. Wrocławska 17b 65-427 Zielona Góra Lokalizacja | 08:15 - 09:10Sara Matelska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||||
Bałtyk ul. Franklina Roosevelta 22 60-829 Poznań Lokalizacja | 09:00 - 09:55Hanna Ciesielska
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Joanna Dembska
Brak miejsc
| 11:00 - 11:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Monika Pawlak
Brak miejsc
| 10:00 - 10:55Ernest Albert
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:00 - 16:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Joanna Dembska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Natalia Babińska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Bolesława Prusa ul. Prusa 53 41-219 Sosnowiec Lokalizacja | 17:00 - 17:55Magdalena Berger
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Anna Hebenstreit
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Magdalena Berger
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Bytom Square ul. Wrocławska 32/34 41-902 Bytom Lokalizacja | 17:00 - 17:55Alicja Dylla
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Alicja Dylla
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Felicity Al. Wincentego Witosa 32 20-315 Lublin Lokalizacja | 19:30 - 20:25Iwona Karpińska-Spasówka L
Brak miejsc
| 19:30 - 20:25Iwona Karpińska-Spasówka L | 09:30 - 10:25Barbara Brennenstuhl
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Iwona Karpińska-Spasówka L
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Iwona Karpińska-Spasówka L
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Iwona Karpińska-Spasówka L
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Galena ul. Grunwaldzka 59 43-600 Jaworzno Lokalizacja | 17:00 - 17:55Milena Jerzycka | 17:00 - 17:55Milena Jerzycka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Galeria Amber ul. Górnośląska 82 62-800 Kalisz Lokalizacja | 16:30 - 17:25Iga Marciniak
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Iga Marciniak | 09:00 - 09:55Marta Kęsicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Iga Marciniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Marta Kęsicka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Gemini Park ul. Towarowa 2c 43-100 Tychy Lokalizacja | 19:00 - 19:55Katarzyna Kopeć | 19:00 - 19:55Katarzyna Kopeć
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Gorzów NoVa Park ul. Przemysłowa 2 66-400 Gorzów Wielkopolski Lokalizacja | 10:00 - 10:55Joanna Śluborska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:30Małgorzata Czernik
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Depta
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Joanna Śluborska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:30Małgorzata Czernik
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Gorzów Panorama ul. Górczyńska 23 66-400 Gorzów Wielkopolski Lokalizacja | 18:00 - 18:55Beata Waloszczyk
Brak miejsc
| 08:30 - 09:30Beata Waloszczyk 17:00 - 17:55Joanna Śluborska | 09:00 - 10:00Joanna Śluborska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Beata Waloszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marta Makoś
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 10:00Joanna Śluborska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Green Point ul. Hetmańska 91 61-514 Poznań Lokalizacja | 18:00 - 18:55Rafał Pacek
Brak miejsc
| 17:30 - 18:25Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Aleksandra Sikorska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Karolina Uske
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Rafał Pacek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Aleksandra Sikorska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Katowice Silesia ul. Chorzowska 111 40-101 Katowice Lokalizacja | 17:30 - 18:25Oliwia Dawid
Rejestracja nie jest wymagana
| 17:30 - 18:25Oliwia Dawid
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||||
Kinepolis ul. B. Krzywoustego 72 61-302 Poznań Lokalizacja | 18:00 - 18:55Monika Czajkowska - Tomaszewska
Brak miejsc
| 17:30 - 18:25Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Nicole Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Irena Dyczko
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Monika Czajkowska - Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Nicole Nowak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Irena Dyczko
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Monika Czajkowska - Tomaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Korty Arena Reymonta 35 60-791 Poznań Lokalizacja | 08:30 - 09:25Oliwia Guilherme
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:55Karolina Machnik
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Joanna Dembska
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Dominika Rakoczy
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Agnieszka Portka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Dembska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Oliwia Guilherme
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Machnik
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Rada
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Dominika Rakoczy
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Dembska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Libero ul. Kościuszki 229 40-600 Katowice Lokalizacja | 17:00 - 17:55Patrycja Budzińska
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Michał Juraszczyk | 17:00 - 17:55Patrycja Budzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Michał Juraszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Mallwowa ul. Malwowa 162 60-185 Poznań Lokalizacja | 08:30 - 09:25Aneta Biadun
Brak miejsc
| 17:00 - 17:55Magdalena Bombnicka
Brak miejsc
| 20:00 - 20:55Agnieszka Dzieciątkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Aneta Biadun
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Magdalena Bombnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||
Posnania ul. Pleszewska 1 61-136 Poznań Lokalizacja | 17:00 - 17:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
| 20:00 - 20:55Agata Okołotowicz
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Leszek Kubiaczyk
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Weronika Miske
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Magdalena Bruch
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Karolina Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Magdalena Bruch
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Karolina Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Rybnik Obwiednia Południowa 3 44-200 Rybnik Lokalizacja | 18:00 - 18:55Agnieszka Kozielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Kozielska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Serbska ul. Serbska 7 60-101 Poznań Lokalizacja | 20:00 - 20:55Leszek Kubiaczyk
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Ewelina Nowak | 17:00 - 17:55Hanna Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Julia Marszałek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Agata Orłowska - Smoluch
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Daria Sołtysik
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Julia Marszałek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Starówka ul. B. Chrobrego 8 73-110 Stargard Lokalizacja | 08:00 - 08:45Lucyna Błaszczeć
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:55Lucyna Błaszczeć
Termin rejestracji minął
| 08:00 - 08:55Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:45Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Lucyna Błaszczeć
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Suchy Las ul. Obornicka 85 62-002 Suchy Las Lokalizacja | 09:00 - 09:55Ewa Mielcarek Ml
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Joanna Bosiacka-Kniat | 09:00 - 09:55Ewa Mielcarek Ml
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Bosiacka-Kniat
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Tychy Stadion Edukacji 7 43-100 Tychy Lokalizacja | 08:30 - 09:25Aleksandra Krawczyk 18:30 - 19:25Paulina Matczak
Brak miejsc
| 09:00 - 09:55Anna Boduszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Aleksandra Krawczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Anna Boduszek
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej