Les Mills BODYPUMP®

Zajęcia BODYPUMP® zawierające ćwiczenia z użyciem sztang, podczas których formowane są wszystkie partie mięśniowe.Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

Zajęcia posiadają ustaloną choreografię, co daje globalną jednorodność. Ta standaryzacja daje poczucie jakości i bezpieczeństwa dla uczestników zajęć gdziekolwiek pojawią się na zajęciach w Polsce w partnerskich klubach LesMills czy za granicą. Zatem uczestnicy zajęć nie martwią się czy dany instruktor „zaskoczy” ich swoją autorską wersją przysiadów czy martwego ciągu. Tu technika jest ustalona i każdy instruktor Les Mills posiada wysoki standard prowadzenia zajęć typu siłowego.

Co trzy miesiące zmienia się choreografia i muzyka, która jest przygotowywana solidnie przez sztab ekspertów z zakresu sportu i fizjoterapii. Nowe zestawy ćwiczeń to kolejna porcja edukacji dotyczącą danej techniki i nowego ćwiczenia

Zajęcia w formacie 60 minut zawierają osiem utworów na oddzielne grupy mięśni. Format 45 minut, bez dwóch grup mięśniowych (biceps i triceps), które zwykle współuczestniczą w ćwiczeniach klatki piersiowej czy pleców. BODYPUMP® Express to kolejny format zajęć jako opcja 30 minutowa, w której skupiamy się tylko na ćwiczeniach złożonych czyli angażujących kilka grup mięśniowych.

Z tego programu treningowego możecie skorzystać we wszystkich klubach Fabryka Formy w Polsce!

Dla kogo

Każdy poziom zaawanasowania.

Korzyści

  • wzmocnienie całego ciała
  • spalanie dużej ilości kalorii
  • poprawa krążenia
  • pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu

Czas trwania

55 minut

O Les Mills

Od 1 października 2010 roku Fabryka Formy współpracuje z Les Mills International. Fani fitnessu w całej Polsce od tej pory mogą brać udział w tych atrakcyjnych treningach, których niewątpliwą zaletą jest zaangażowanie instruktorów i ich zdolności motywacyjne.

Więcej o Les Mills »

#LesMillsBodypump #LesMills #SiłowoKondycyjne #SmartStart #SalaAerobik #SylwetkaMęska #SylwetkaDamska #Sport #Kondycja #55Minut

Dostępność zajęć "Les Mills BODYPUMP®" w naszych klubach

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bydgoszcz Drukarnia
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Patrycja Hirsch
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Patrycja Hirsch
Bytom Square
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Tomasz Sikora
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Weronika Juszczak
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Tomasz Sikora
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:55 Weronika Juszczak
  • Piątek
  • 19:00 - 19:55 Weronika Juszczak
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 Weronika Juszczak
Gorzów NoVa Park
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Paulina Depta
  • 17:00 - 18:00 Anna Wójcik
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 FF Team
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Paulina Depta
Gorzów Panorama
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Paulina Depta
  • 19:00 - 20:00 Anna Wójcik
  • Środa
  • 19:00 - 20:00 Paulina Depta
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Anna Wójcik
Jaworzno Galena
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Diana Gabryś-Kajdas
  • Środa
  • 09:00 - 09:55 Krzysztof Klaja
  • 17:00 - 17:55 Daria Nędza-Stabrawa
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Diana Gabryś-Kajdas
  • 19:00 - 19:55 Diana Gabryś-Kajdas
Jelenia Góra Galeria Sudecka
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 20:00 Amanda Gadecka
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Natalia Durawa
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Amanda Gadecka
  • Sobota
  • 12:30 - 13:30 Natalia Durawa
Kalisz Galeria Amber
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Paulina Garbarczyk
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:25 Dorota Fałczyńska
  • 18:00 - 18:55 Marcin Mikołajczak
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:25 Dorota Fałczyńska
  • 19:30 - 20:25 Paulina Garbarczyk
  • Piątek
  • 18:30 - 19:25 Dorota Fałczyńska
  • Niedziela
  • 16:00 - 16:55 Dorota Fałczyńska
Katowice Libero
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 09:55 Weronika Juszczak
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Maria Kuźnik
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Agnieszka Bota
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:55 Beata Tomys
  • Sobota
  • 09:00 - 09:55 Beata Tomys
Lublin Felicity
  • Poniedziałek
  • 19:30 - 20:30 Bartosz Kurniawka L
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Bartosz Kurniawka L
  • Środa
  • 19:30 - 20:30 Aldona Kraszewska-Wiczuk L
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Bartosz Kurniawka L
  • Piątek
  • 18:00 - 19:00 Aleksandra Spasówka L
  • Sobota
  • 17:00 - 18:00 Agnieszka Osika L
  • Niedziela
  • 18:00 - 19:00 Bartosz Kurniawka L
Poznań A2
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:15 Agnieszka Kosowska
  • Wtorek
  • 17:00 - 18:00 Aleksandra Walczak
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Joanna Jóźwiak
  • 19:00 - 20:00 Helena Hasińska
  • Piątek
  • 18:00 - 19:00 Julia Fliegner
Poznań Bałtyk
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Oliwia Guilherme
  • 14:00 - 15:00 FF Team
  • 16:00 - 17:00 Agnieszka Kosowska
  • Wtorek
  • 09:00 - 10:00 Ernest Albert
  • 14:00 - 15:00 FF Team
  • Środa
  • 07:00 - 08:00 FF Team
  • 08:00 - 09:00 Ernest Albert
  • 12:00 - 13:00 FF Team
  • 14:00 - 15:00 FF Team
  • 16:30 - 17:30 Joanna Jóźwiak
  • Czwartek
  • 10:00 - 11:00 Daria Sołtysik
  • 12:00 - 13:00 FF Team
  • 21:00 - 22:00 Katarzyna Łuszczyńska
  • Piątek
  • 07:00 - 08:00 FF Team
  • 10:00 - 11:00 Ernest Albert
  • 15:30 - 16:30 FF Team
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Angelika Pawlak
  • 14:00 - 14:55 FF Team
  • 17:00 - 18:00 Katarzyna Łuszczyńska
  • Niedziela
  • 15:00 - 16:00 FF Team
  • 18:00 - 19:00 FF Team
Poznań Green Point
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Aleksandra Walczak
  • Czwartek
  • 19:00 - 20:00 Katarzyna Łuszczyńska
  • Niedziela
  • 17:00 - 17:55 Helena Hasińska
Poznań Kinepolis
  • Środa
  • 08:00 - 08:55 Leszek Falkiewicz
  • 18:00 - 18:55 Leszek Falkiewicz
  • Piątek
  • 18:00 - 18:55 Leszek Kubiaczyk
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Leszek Kubiaczyk
  • Niedziela
  • 09:15 - 10:10 Julia Fliegner
Poznań Mallwowa
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Ernest Albert
  • Wtorek
  • 17:00 - 18:00 Leszek Kubiaczyk
  • Czwartek
  • 19:00 - 20:00 Klaudia Gluma
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Jakub Ogórowicz
  • 19:00 - 20:00 Klaudia Gluma
Poznań Posnania
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:55 Katarzyna Łuszczyńska
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:55 Katarzyna Łuszczyńska
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Leszek Kubiaczyk
  • 17:00 - 17:55 Agnieszka Kosowska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:55 Agnieszka Kosowska
Poznań Suchy Las
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Aleksandra Walczak
  • 20:00 - 21:00 Agnieszka Rosada
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Dominika Prymowicz
  • Środa
  • 08:30 - 09:30 Agnieszka Rosada
  • 20:00 - 21:00 Aleksandra Walczak
  • Czwartek
  • 19:15 - 20:00 Dagmara Tritt
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Agnieszka Rosada
  • 18:00 - 19:00 Olga Lipczyńska
  • Sobota
  • 12:30 - 13:30 Agnieszka Rosada
Poznań TESCO SERBSKA
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:25 Daria Sołtysik
  • 20:00 - 20:55 Leszek Kubiaczyk
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:55 Dagmara Tritt
  • Środa
  • 09:00 - 09:55 Daria Sołtysik
  • 19:00 - 19:55 Agnieszka Kosowska
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:25 Angelika Pawlak
  • 20:00 - 20:55 Leszek Kubiaczyk
  • Piątek
  • 10:30 - 11:25 Daria Sołtysik
  • 18:00 - 19:00 Agnieszka Kosowska
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Dagmara Tritt
Sosnowiec Bolesława Prusa
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:55 Magdalena Berger
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:55 Tomasz Sikora
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Magdalena Berger
  • Niedziela
  • 09:00 - 09:55 Tomasz Sikora
Stargard Starówka
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:55 Blanka Lachowicz
  • Środa
  • 08:00 - 08:55 Blanka Lachowicz
  • Czwartek
  • 20:00 - 20:55 Dorota Szczerbala
  • Piątek
  • 08:00 - 08:55 Dorota Szczerbala
  • 19:00 - 19:55 Blanka Lachowicz
Toruń Atrium Copernicus
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:55 Sebastian Miś
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Sebastian Miś
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Sebastian Miś
  • Sobota
  • 09:00 - 09:55 Sebastian Miś
Tychy Gemini Park
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Maria Kuźnik
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:55 Dominika Żarska
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Joanna Glińska
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:55 Daria Nędza-Stabrawa
  • Piątek
  • 18:00 - 18:55 Maria Kuźnik
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 Daria Nędza-Stabrawa
Warszawa Rondo ONZ 1
  • Poniedziałek
  • 07:00 - 08:00 Kamil Zieliński
  • 17:00 - 18:00 Krzysztof Wawer
  • Wtorek
  • 12:30 - 13:15 Krzysztof Wawer
  • 18:40 - 19:40 Katarzyna Siewruk
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Marta Brus
  • Czwartek
  • 07:00 - 08:00 Anna Dobrut
  • 18:00 - 19:00 Katarzyna Siewruk
  • Piątek
  • 07:00 - 08:00 Patrycja Wrońska-Baran
  • Sobota
  • 09:00 - 10:00 Katarzyna Siewruk
  • Niedziela
  • 17:00 - 18:00 Katarzyna Siewruk
Zielona Góra Alpha
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:55 Marta Szatarska / Agnieszka Gąsiewska
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Agnieszka Gąsiewska ZG
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Marta Szatarska
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Marta Szatarska
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:25 Agnieszka Gąsiewska ZG
Żory Zjednoczonej Europy
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Weronika Porada

Inne zajęcia z grupy "Siłowo-Kondycyjne"

Zadaj nam pytanie

Dzień dobry

O co chcesz zapytać?

Zachęcamy także do przejrzenia naszej strony, gdzie zapewnie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat klubów, zajęć a także tych, dotyczących zdrowego stylu życia. Odwiedź nasz blog