Les Mills BODYPUMP®

Zajęcia BODYPUMP® zawierające ćwiczenia z użyciem sztang, podczas których formowane są wszystkie partie mięśniowe.Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń.

Zajęcia posiadają ustaloną choreografię, co daje globalną jednorodność. Ta standaryzacja daje poczucie jakości i bezpieczeństwa dla uczestników zajęć gdziekolwiek pojawią się na zajęciach w Polsce w partnerskich klubach LesMills czy za granicą. Zatem uczestnicy zajęć nie martwią się czy dany instruktor „zaskoczy” ich swoją autorską wersją przysiadów czy martwego ciągu. Tu technika jest ustalona i każdy instruktor Les Mills posiada wysoki standard prowadzenia zajęć typu siłowego.

Co trzy miesiące zmienia się choreografia i muzyka, która jest przygotowywana solidnie przez sztab ekspertów z zakresu sportu i fizjoterapii. Nowe zestawy ćwiczeń to kolejna porcja edukacji dotyczącą danej techniki i nowego ćwiczenia

Zajęcia w formacie 60 minut zawierają osiem utworów na oddzielne grupy mięśni. Format 45 minut, bez dwóch grup mięśniowych (biceps i triceps), które zwykle współuczestniczą w ćwiczeniach klatki piersiowej czy pleców. BODYPUMP® Express to kolejny format zajęć jako opcja 30 minutowa, w której skupiamy się tylko na ćwiczeniach złożonych czyli angażujących kilka grup mięśniowych.

Z tego programu treningowego możecie skorzystać we wszystkich klubach Fabryka Formy w Polsce!

Dla kogo

Każdy poziom zaawanasowania.

Korzyści

  • wzmocnienie całego ciała
  • spalanie dużej ilości kalorii
  • poprawa krążenia
  • pozbycie się nadmiernej ilości tłuszczu

Czas trwania

55 minut

O Les Mills

Od 1 października 2010 roku Fabryka Formy współpracuje z Les Mills International. Fani fitnessu w całej Polsce od tej pory mogą brać udział w tych atrakcyjnych treningach, których niewątpliwą zaletą jest zaangażowanie instruktorów i ich zdolności motywacyjne.

Więcej o Les Mills »

#LesMillsBodypump #LesMills #SiłowoKondycyjne #SmartStart #SalaAerobik #SylwetkaMęska #SylwetkaDamska #Sport #Kondycja #55Minut

Dostępność zajęć "Les Mills BODYPUMP®" w naszych klubach

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bytom Square
  • Poniedziałek
  • 18:30 - 19:15 Tomasz Sikora
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Weronika Juszczak
  • 18:00 - 18:45 Tomasz Sikora
  • Środa
  • 18:30 - 19:15 Tomasz Sikora
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:45 Weronika Juszczak
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Tomasz Sikora
  • Sobota
  • 10:00 - 10:45 Weronika Juszczak
Gorzów NoVa Park
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:55 Anna Wójcik
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Paulina Depta
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Beata Waloszczyk
Gorzów Panorama
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Paulina Depta
  • 19:00 - 19:45 Anna Wójcik
  • Środa
  • 19:00 - 20:00 Paulina Depta
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Anna Wójcik
Jaworzno Galena
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:45 Krzysztof Klaja
  • Środa
  • 19:00 - 19:45 Krzysztof Klaja
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:45 Daria Nędza-Stabrawa
Kalisz Galeria Amber
  • Poniedziałek
  • 18:30 - 19:15 Paulina Garbarczyk
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:15 Dorota Fałczyńska
  • 18:00 - 18:45 Marcin Mikołajczak
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:15 Dorota Fałczyńska
  • Piątek
  • 18:45 - 19:45 Dorota Fałczyńska
  • Niedziela
  • 16:00 - 16:55 Dorota Fałczyńska
Katowice Libero
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Maria Kuźnik
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Agnieszka Bota
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:45 Beata Tomys
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Beata Tomys
Lublin Felicity
  • Poniedziałek
  • 19:30 - 20:15 Bartosz Kurniawka L
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:15 Bartosz Kurniawka L
  • Środa
  • 19:30 - 20:15 Aldona Kraszewska-Wiczuk L
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:15 Bartosz Kurniawka L
  • Piątek
  • 18:00 - 18:45 Aleksandra Spasówka L
  • Sobota
  • 17:00 - 17:45 Agnieszka Osika L
  • Niedziela
  • 18:00 - 18:45 Bartosz Kurniawka L
Poznań A2
  • Poniedziałek
  • 19:15 - 20:00 Joanna Milewska
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Aleksandra Walczak
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Joanna Jóźwiak
  • 19:15 - 20:00 Helena Hasińska
  • Piątek
  • 18:00 - 19:00 Sylwia Kapczyńska
Poznań Bałtyk
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:15 Oliwia Guilherme
  • 16:00 - 16:45 Katarzyna Łuszczyńska
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:45 Ernest Albert
  • Środa
  • 08:00 - 08:45 Ernest Albert
  • 16:30 - 17:15 Joanna Jóźwiak
  • Czwartek
  • 10:15 - 11:00 Daria Sołtysik
  • 21:00 - 21:55 Katarzyna Łuszczyńska
  • Piątek
  • 10:00 - 10:45 Ewa Mielcarek ML
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Angelika Pawlak
  • 17:00 - 17:45 Katarzyna Łuszczyńska
Poznań Green Point
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:45 Aleksandra Walczak
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:45 Katarzyna Łuszczyńska
  • Niedziela
  • 17:00 - 17:45 Leszek Kubiaczyk
Poznań Kinepolis
  • Piątek
  • 18:00 - 18:45 Leszek Kubiaczyk
  • Sobota
  • 11:00 - 12:00 Leszek Kubiaczyk
  • Niedziela
  • 09:15 - 10:15 Julia Fliegner
Poznań Mallwowa
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:25 Sylwia Kapczyńska
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Leszek Kubiaczyk
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:45 Klaudia Gluma
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Sylwia Kapczyńska
  • 19:00 - 19:45 Klaudia Gluma
Poznań Posnania
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:45 Agata Okołotowicz
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Katarzyna Łuszczyńska
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:45 Leszek Kubiaczyk
  • 17:00 - 17:45 Katarzyna Łuszczyńska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Katarzyna Łuszczyńska
Poznań Suchy Las
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Aleksandra Walczak
  • 20:00 - 20:45 Agnieszka Rosada
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:45 FF Team
  • Środa
  • 08:30 - 09:15 Agnieszka Rosada
  • 20:15 - 21:15 Aleksandra Walczak
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:45 Dagmara Tritt
  • Piątek
  • 08:30 - 09:30 Agnieszka Rosada
  • 18:00 - 18:45 FF Team
  • Sobota
  • 12:30 - 13:15 Agnieszka Rosada
Poznań TESCO SERBSKA
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:15 Daria Sołtysik
  • 20:00 - 20:45 Leszek Kubiaczyk
  • Wtorek
  • 17:00 - 17:45 Dagmara Tritt
  • Środa
  • 09:15 - 10:00 Daria Sołtysik
  • 20:30 - 21:25 Michał Napierała
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:45 Angelika Pawlak
  • 20:00 - 20:45 Leszek Kubiaczyk
  • Piątek
  • 10:00 - 10:55 Daria Sołtysik
  • 18:00 - 18:55 Michał Napierała
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Dagmara Tritt
Sosnowiec Bolesława Prusa
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Magdalena Berger
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:55 Tomasz Sikora
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Magdalena Berger
  • Niedziela
  • 09:00 - 09:55 Tomasz Sikora
Stargard Starówka
  • Poniedziałek
  • 08:00 - 08:45 Blanka Lachowicz
  • 19:00 - 19:45 Dorota Szczerbala
  • Czwartek
  • 20:00 - 20:45 Dorota Szczerbala
  • Piątek
  • 19:00 - 19:45 Blanka Lachowicz
Toruń Atrium Copernicus
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Sebastian Miś
  • Środa
  • 19:00 - 19:45 Sebastian Miś
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Sebastian Miś
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Sebastian Miś
Tychy Gemini Park
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 17:45 Maria Kuźnik
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:45 Dominika Żarska
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:45 Dominika Żarska
  • Piątek
  • 18:00 - 18:45 Maria Kuźnik
  • Sobota
  • 09:30 - 10:15 Daria Nędza-Stabrawa
Warszawa Rondo ONZ 1
  • Poniedziałek
  • 07:00 - 07:45 Kamil Zieliński
  • 17:00 - 17:45 Krzysztof Wawer
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:45 Kamil Zieliński
  • Środa
  • 17:00 - 17:45 Marta Brus
  • Czwartek
  • 07:00 - 07:45 Anna Dobrut
  • 18:00 - 18:45 Kamil Zieliński
  • Piątek
  • 18:00 - 18:45 Małgorzata Zalewska
  • Sobota
  • 09:00 - 09:45 Katarzyna Siewruk
Zielona Góra Alpha
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:45 Marta Szatarska
  • Środa
  • 19:00 - 19:45 Agnieszka Gąsiewska ZG
  • Piątek
  • 17:00 - 17:45 Marta Szatarska
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Agnieszka Gąsiewska ZG
  • Niedziela
  • 10:45 - 11:40 Agnieszka Gąsiewska ZG
Żory Zjednoczonej Europy
  • Środa
  • 18:00 - 18:45 Weronika Porada
  • 19:00 - 19:45 Weronika Leśny

Inne zajęcia z grupy "Siłowo-Kondycyjne"

Zadaj nam pytanie

Dzień dobry

O co chcesz zapytać?

Zachęcamy także do przejrzenia naszej strony, gdzie zapewnie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat klubów, zajęć a także tych, dotyczących zdrowego stylu życia. Odwiedź nasz blog