Podziel się

Shape

Zajecia zawierjące odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące mięśnie całego ciała. Wykorzystywane są przy tym takie akcesoria jak: hantle, piłki, tubingi, stepy. Zajęcia bez użycia choreografii, składające się z sekwencji ćwiczeń ze zmienną intensywnością, zbudowane na zasadzie interwałów. Część „cardio”, czyli intensywne spalanie w miejscu (trucht, pajace, skakanka itd.) przeplatana jest z częścią „shape” (przysiady, wypady, skłonyitd.). Efektem treningu jest wzmocnienie i ujędrnienie mięśni ud, pośladków oraz brzucha, a także pleców, ramion i klatki piersiowej. Zajęcia te wpływają na redukcję cellulitu i wyrzeźbienie sylwetki.

Dla kogo

Trening skierowany dla kobiet i mężczyzn, których celem jest uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki.

Korzyści

  • wzmocnienie całego ciała
  • poprawa wydolności
  • wysmuklenie i elastyczność organizmu

Czas trwania

55 minut

#Shape #Wzmacniające #SalaAerobik #SylwetkaMęska #SylwetkaDamska #55Minut

Dostępność zajęć "Shape" w naszych klubach

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bydgoszcz Drukarnia
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:55 Natalia Sieg
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:55 Magdalena Grajek
  • 20:00 - 20:55 Natalia Sieg
  • Czwartek
  • 20:00 - 20:55 Natalia Sieg
Bytom Square
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:55 Agata Bilińska
  • Piątek
  • 09:00 - 09:55 Weronika Juszczak
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Sebastian Żebrowski
Gorzów NoVa Park
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 18:00 Witold Dunal
  • Środa
  • 19:00 - 20:00 Maciej Chandrysiak
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:30 Witold Dunal
  • Niedziela
  • 10:00 - 11:00 Witold Dunal
Gorzów Panorama
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 18:00 FF Team
  • Wtorek
  • 19:00 - 20:00 Maciej Chandrysiak
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Małgorzata Czyżewska
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:30 Maciej Chandrysiak
  • 17:00 - 18:00 Maciej Chandrysiak
  • Piątek
  • 19:00 - 20:00 Maciej Chandrysiak
  • Niedziela
  • 09:00 - 10:00 Joanna Śluborska
Jaworzno Galena
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:55 Diana Gabryś-Kajdas
  • Piątek
  • 10:00 - 10:55 Krzysztof Klaja
  • Niedziela
  • 09:30 - 10:25 Daria Nędza-Stabrawa
Jelenia Góra Galeria Sudecka
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 18:00 Małgorzata Polkowska
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Natalia Baszak
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Kamila Dubaniewicz
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:30 Weronika Zawadzka
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Natalia Baszak
  • Niedziela
  • 10:00 - 11:00 Joanna Ulanowska
Kalisz Galeria Amber
  • Czwartek
  • 21:00 - 21:55 Agnieszka Szymczak
  • Niedziela
  • 17:00 - 17:55 Dorota Fałczyńska
Katowice Libero
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Patrycja Budzińska
  • Piątek
  • 19:00 - 19:55 Oktawia Ziomek
  • Niedziela
  • 10:00 - 10:55 Dominika Żarska
Lublin Felicity
  • Wtorek
  • 19:30 - 20:30 Iwona Karpińska-Spasówka L
  • Czwartek
  • 19:30 - 20:30 Iwona Karpińska-Spasówka L
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Iwona Karpińska-Spasówka L
Poznań A2
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Zofia Gmerek
  • 17:00 - 18:00 Anna Walczak
  • Środa
  • 10:00 - 11:00 Joanna Jóźwiak
  • Sobota
  • 10:00 - 11:00 Monika Tomaszewska
Poznań Bałtyk
  • Poniedziałek
  • 10:30 - 11:30 Angelika Pawlak
  • Wtorek
  • 20:00 - 21:00 Daria Sołtysik
  • Środa
  • 10:00 - 11:00 Ewa Mielcarek ML
  • Czwartek
  • 08:00 - 09:00 Anna Celmer
  • Piątek
  • 11:00 - 12:00 Wirginia Wojtczak
  • 19:00 - 20:00 Karolina Gumienna
  • Sobota
  • 16:00 - 17:00 Katarzyna Łuszczyńska
Poznań Green Point
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 20:00 Helena Hasińska
  • 20:00 - 21:00 Helena Hasińska
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:55 Karolina Gumienna
  • Środa
  • 17:00 - 18:00 Rafał Pacek
  • Czwartek
  • 08:00 - 09:00 Natalia Lotko KN
  • Sobota
  • 17:00 - 18:00 Leszek Kubiaczyk
Poznań Kinepolis
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 09:55 Helena Hasińska
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Irena Dyczko
  • 17:00 - 17:55 Anna Jardanowska
  • Piątek
  • 17:00 - 17:55 Leszek Kubiaczyk
Poznań Mallwowa
  • Poniedziałek
  • 17:00 - 18:00 Magdalena Bombicka
  • Wtorek
  • 08:30 - 09:30 Aneta Biadun
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Magdalena Bombicka
  • Piątek
  • 17:00 - 18:00 Monika Ratajska
  • Sobota
  • 10:00 - 11:00 Karolina Gumienna
Poznań Posnania
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:55 Helena Hasińska
  • Środa
  • 17:00 - 17:55 Anna Jardanowska
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:55 Wirginia Wojtczak
  • Piątek
  • 18:00 - 18:55 Anita Tarnowska
Poznań Suchy Las
  • Poniedziałek
  • 08:30 - 09:30 Justyna Gembiak
  • 17:00 - 18:00 Wirginia Wojtczak
  • Czwartek
  • 08:30 - 09:30 Zofia Rakowicz
  • Sobota
  • 09:30 - 10:30 Helena Hasińska
Poznań TESCO SERBSKA
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 18:55 Angelika Pawlak
  • Środa
  • 20:00 - 20:55 Angelika Pawlak
  • Czwartek
  • 19:00 - 20:00 Aneta Kaszkowiak
  • Piątek
  • 08:30 - 09:25 Leszek Kubiaczyk
  • Sobota
  • 16:00 - 16:55 Ewa Mielcarek ML
  • Niedziela
  • 16:00 - 16:55 Zofia Rakowicz
Sosnowiec Bolesława Prusa
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Katarzyna Gandor
  • 18:00 - 18:55 Agata Bilińska
  • Wtorek
  • 09:00 - 09:55 Aleksandra Dzida
  • Środa
  • 17:00 - 17:55 Katarzyna Gandor
Stargard Starówka
  • Środa
  • 17:00 - 17:55 Agnieszka Żebrowska
  • Czwartek
  • 17:00 - 17:55 Paulina Bednarska
Toruń Atrium Copernicus
  • Poniedziałek
  • 18:30 - 19:30 Weronika Lenczewska
  • Wtorek
  • 20:00 - 20:55 Weronika Lenczewska
  • Piątek
  • 20:00 - 20:55 Bartosz Trawiński
Tychy Gemini Park
  • Piątek
  • 09:00 - 09:55 Karolina Kogut TY
Zielona Góra Alpha
  • Poniedziałek
  • 08:00 - 08:55 Sara Matelska ZG
  • 18:00 - 18:55 Sara Matelska ZG
  • Wtorek
  • 18:00 - 18:55 FF Team
  • Czwartek
  • 08:00 - 08:55 FF Team
  • 18:00 - 18:55 Wioleta Preś
  • Piątek
  • 09:00 - 09:55 Sara Matelska ZG
Żory Zjednoczonej Europy
  • Środa
  • 08:30 - 09:25 Sonia Pietraszek
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Sonia Pietraszek
Zadaj nam pytanie

Dzień dobry

O co chcesz zapytać?

Zachęcamy także do przejrzenia naszej strony, gdzie zapewnie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat klubów, zajęć a także tych, dotyczących zdrowego stylu życia. Odwiedź nasz blog