Zdrowy kręgosłup

Zajęcia prozdrowotne zawierające ćwiczenia wzmacniające i poprawiające ruchomość kręgosłupa. To trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa,utrzymaniu prawidłowej postawy ciała oraz wyrównywaniu powstających napięć mięśniowych. Odciążenie kręgosłupa, stabilizacja i mocne mięśnie grzbietu – to główne efekty zajęć. W dzisiejszych czasach gdy często jest przyjmowana pozycja siedziąca, narażamy kręgosłup na nadmierne napięcia i przeciążenia. a ich konsekwencją są bóle pleców. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń pozwala złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu.

Zajęcia przeznaczone są dla osób które chcą zapobiec dysfunkcjom kręgosłupa i dyskopatiom, bądź jeśli są po operacji albo epizodach bólowych i nie chcą doprowadzić do pogorszenia tych dolegliwości.

Dla kogo

Każdy poziom zaawansowania.

Korzyści

  • wzmocnienie mięśni brzucha oraz odciążenie kręgosłupa
  • kształtowanie sylwetki
  • prawidłowe oddychanie

Czas trwania

55 minut

#ZdrowyKręgosłup #BodyMind #DlaSeniora #SalaAerobik #Zdrowie #RedukcjaStresu #55Minut

Dostępność zajęć "Zdrowy kręgosłup" w naszych klubach

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
Bydgoszcz Drukarnia
  • Poniedziałek
  • 16:00 - 16:55 Agnieszka Andrzejewska
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 Daria Kalemba
Bytom Square
  • Poniedziałek
  • 19:00 - 19:55 Kamil Rochalski
  • Wtorek
  • 19:00 - 19:55 Kamil Rochalski
  • Czwartek
  • 19:00 - 19:55 Kamil Rochalski
  • Piątek
  • 18:00 - 18:55 Kamil Rochalski
  • Sobota
  • 12:00 - 12:55 Kamil Rochalski
Gorzów NoVa Park
  • Poniedziałek
  • 18:00 - 19:00 Witold Dunal
  • Niedziela
  • 11:00 - 12:00 Witold Dunal
Gorzów Panorama
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 21:00 Anna Wójcik
  • Piątek
  • 18:00 - 19:00 Anna Wójcik
Jaworzno Galena
  • Poniedziałek
  • 19:30 - 20:25 Krzysztof Klaja
  • Środa
  • 10:00 - 10:55 Krzysztof Klaja
  • Piątek
  • 18:00 - 18:55 Daria Nędza-Stabrawa
  • Sobota
  • 10:00 - 10:55 FF Team
Jelenia Góra Galeria Sudecka
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Małgorzata Polkowska
  • 18:00 - 19:00 Natalia Durawa
  • Czwartek
  • 09:30 - 10:30 Weronika Zawadzka
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Joanna Cygan
  • Niedziela
  • 11:00 - 12:00 Joanna Ulanowska
Kalisz Galeria Amber
  • Wtorek
  • 19:30 - 20:25 Agnieszka Szymczak
  • Czwartek
  • 17:30 - 18:25 Maja Ignaszak
Katowice Libero
  • Środa
  • 10:00 - 10:55 Weronika Juszczak
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Luiza Czakańska
Lublin Felicity
  • Poniedziałek
  • 20:30 - 21:30 Iwona Karpińska-Spasówka L
  • Środa
  • 20:30 - 21:30 Aldona Kraszewska-Wiczuk L
  • Czwartek
  • 17:30 - 18:30 Aleksandra Spasówka L
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:30 Aleksandra Spasówka L
Poznań A2
  • Piątek
  • 20:00 - 21:00 Monika Tomaszewska
  • Niedziela
  • 18:00 - 19:00 MONIKA TOMASZEWSKA
Poznań Bałtyk
  • Wtorek
  • 08:00 - 09:00 Angelika Pawlak
  • Środa
  • 15:30 - 16:30 Joanna Jóźwiak
  • Piątek
  • 18:00 - 19:00 Karolina Gumienna
Poznań Green Point
  • Poniedziałek
  • 09:00 - 10:00 Katarzyna Preiss
  • 18:00 - 19:00 Helena Hasińska
  • Wtorek
  • 10:00 - 11:00 Paulina Spaleniak
  • Środa
  • 09:00 - 10:00 Jakub Bartoszewicz
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Irena Dyczko
Poznań Kinepolis
  • Wtorek
  • 10:00 - 11:00 Anna Jardanowska
  • Czwartek
  • 18:00 - 18:55 Anna Jardanowska
Poznań Mallwowa
  • Poniedziałek
  • 09:30 - 10:30 Karolina Gumienna
  • 17:00 - 18:00 Karolina Gumienna
  • Wtorek
  • 09:30 - 10:30 Aneta Biadun
  • Środa
  • 18:00 - 19:00 Karolina Gumienna
  • Czwartek
  • 18:00 - 19:00 Aneta Biadun
  • Niedziela
  • 10:30 - 11:30 Joanna Jóźwiak
Poznań Posnania
  • Wtorek
  • 10:00 - 10:55 Helena Hasińska
  • 20:30 - 21:30 Anita Tarnowska
  • Środa
  • 18:00 - 18:55 Anna Jardanowska
  • Piątek
  • 19:00 - 19:55 Anita Tarnowska
  • Sobota
  • 13:00 - 13:55 Joanna Jóźwiak
Poznań Suchy Las
  • Środa
  • 16:30 - 17:15 Amelia Bobowska
  • Piątek
  • 19:00 - 20:00 Olga Lipczyńska
  • Sobota
  • 10:30 - 11:30 Helena Hasińska
Poznań TESCO SERBSKA
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 Daria Sołtysik
  • 17:00 - 17:55 Amelia Bobowska
  • Wtorek
  • 21:00 - 21:55 Angelika Pawlak
  • Sobota
  • 17:00 - 18:00 Ewa Mielcarek ML
  • Niedziela
  • 12:00 - 13:00 Zofia Rakowicz
Sosnowiec Bolesława Prusa
  • Poniedziałek
  • 20:00 - 20:55 Katarzyna Gandor
  • Wtorek
  • 08:00 - 08:55 Aleksandra Dzida
  • Środa
  • 19:00 - 19:55 Anna Jasik
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Anna Łysak
Stargard Starówka
  • Środa
  • 20:00 - 20:55 Berenika Prządka
  • Czwartek
  • 09:00 - 09:55 Łukasz Rutkowski S
Tychy Gemini Park
  • Poniedziałek
  • 10:00 - 10:55 FF Team
  • Środa
  • 20:00 - 20:55 Karolina Kogut TY
  • Czwartek
  • 10:00 - 10:55 Patrycja Jasińska
  • Piątek
  • 19:30 - 20:25 Maria Kuźnik
  • Sobota
  • 11:00 - 11:55 Daria Nędza-Stabrawa
Warszawa Rondo ONZ 1
  • Poniedziałek
  • 12:15 - 13:15 Ewa Mołas
  • Wtorek
  • 08:00 - 08:55 Anna Dobrut
  • Środa
  • 12:15 - 13:15 Ewa Mołas
Zielona Góra Alpha
  • Niedziela
  • 11:30 - 12:25 Agnieszka Gąsiewska ZG
Żory Zjednoczonej Europy
  • Poniedziałek
  • 20:10 - 21:05 Natalia Wykręt
Zadaj nam pytanie

Dzień dobry

O co chcesz zapytać?

Zachęcamy także do przejrzenia naszej strony, gdzie zapewnie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat klubów, zajęć a także tych, dotyczących zdrowego stylu życia. Odwiedź nasz blog